Koszyk 0 items - 0,00 zł 0

O nas

Dzień dobry - miło mi, że tu jesteś!

Nazywam się Małgorzata Wagner i jestem założycielką marki Mystery of Nature, której naturalne produkty znajdziesz sklepie www.mysteryofnature.pl.
Marka powstała w listopadzie 2020 roku, ale jej koncepcja powstawała w mojej głowie od dawna… Ostatecznym bodźcem było zupełnie przypadkowe spotkanie i praca dla firmy produkującej najlepsze olejki eteryczne w Polsce.
Zaczęłam analizować temat i testować na sobie różne rodzaje olejków, okazało się, że większość dolegliwości minęła lub złagodniała. Wiem że olejki mają dobroczynny wpływ na psychikę i zdrowie, szczególnie w ostatnich czasach robią wiele dobrego.
Nie jestem lekarzem, chemikiem czy biologiem, dlatego opieram się na badaniach i pracach naukowych o działaniu olejków eterycznych. Będę publikować tu najważniejsze informacje, abyśmy dysponowali konkretną wiedzą a nie wątpliwej jakości artykułami z Internetu.
Zapraszam Cię do poczytania bloga o olejkach eterycznych i obejrzenia moich produktów, bardzo starannie dobieram dostawców, gwarantuje za ich jakość i działanie terapeutyczne.
Spróbuj, kup jeden na próbę i poczuj się lepiej!

Zapach jest jak włamywacz, wkradający się do umysłu.
Ma klucz, którym otwiera blokadę i uwalnia wspomnienia.
- Roja Dove

Minimum 4 characters