Moja historia

Przeszło 25 lat pracowałam dla korporacji i zajmowałam się marketingiem, przez większość tego czasu na stanowiskach managerskich. Zawsze angażowałam się w pracę bez reszty, często kosztem życia prywatnego, zdrowia i odpoczynku. Stres towarzyszący mi na co dzień w życiu, powodował szereg drobnych ale uciążliwych reakcji mojego organizmu i zapoczątkował moje zainteresowanie naturalnymi metodami wspierania zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego.

Nigdy nie rezygnowałam z wizyt u lekarza i konwencjonalnego leczenia, ale moje dolegliwości nie podlegały pod konkretne diagnozy medyczne, więc studiowałam wszelkie możliwe źródła wiedzy na temat odżywiania, diet, ziół oraz naturalnych metod poprawiających jakość życia.

Dopadła mnie także potencjalnie śmiertelna choroba, udało mi się wyzdrowieć, jednak musiałam zminimalizować ilość szkodliwych chemicznych substancji wokół siebie oraz skutki operacji i zmian hormonalnych były dość uciążliwe – problemy ze snem, bóle stawów i mięśni, zmienne nastroje, przygnębienie, lęk. Zaczęłam więc szukać remedium… i znalazłam olejki eteryczne. 

Oczywiście, olejki znałam już wcześniej, ale przeczytałam, że aby działały terapeutycznie, muszą być bardzo dobrej jakości, 100% czyste, bez żadnych syntetycznych dodatków, a te z którymi się zetknęłam, miały zaporowe ceny.

Właśnie dlatego, gdy po wielu miesiącach nieskutecznego poszukiwania pracy i ciągłego odpowiadania na pytania w trakcie rekrutacji „co pani może dla nas zrobić”, pomyślałam, że chyba przyszedł czas aby „zrobić coś” dla siebie…

Wiadomo, że aby praca przynosiła satysfakcje, musi być także pasją i trzeba wierzyć w to co się robi, naturalnie przyszedł pomysł promowania olejków eterycznych, bo testuję je wciąż na sobie i wiem, że działają. Będę szczęśliwa jeśli ten pomysł przyniesie mi także stabilizację finansową.

Skończyłam kurs aromaterapii i wkrótce będę członkiem Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, cały czas się dokształcam, wiele czytam i znam badania, które naukowo potwierdzają dobroczynne działanie olejków. 

Ich unikalna struktura chemiczna pozwala dostarczać ukierunkowane korzyści i wspierać różne funkcje organizmu. Większość posiada udowodnione działanie antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, a niektóre potrafią zwalczyć bakterie oporne na każdy antybiotyk. Dla mnie ich działanie relaksujące i wspierające dobry nastrój jest kluczowe w osiągnięciu dobrostanu.

Prowadzę ten sklep razem z moją córką Weroniką, która początkowo dość sceptycznie podchodziła do olejków, ale przekonała się do nich po tym, jak jej oparzenie przestało boleć i ślad po nim zniknął w ciągu 10 minut po zastosowaniu olejku lawendowego 🙂 Weronika czuwa nad tym, aby produkty były nie tylko dobre, ale też by pięknie wyglądały, oraz prowadzi Instagram sklepu Mystery of Nature.

Olejki eteryczne, z pewnością nie wyleczą ciężkich chorób, ale pomogą przejść przez nie łagodniej i szybciej, a co najważniejsze bez stresu.

Mam nadzieję, że Tobie też pomogą! Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz do nas sklep@mysteryofnature.pl

 

Małgosia i Weronika Wagner

 

 

Napisz Komentarz

Minimum 4 characters